Apartmán Brno

Apartmán 2

Podkrovní apartmán v soukromí pro pět osob, jehož součástí jsou dvě ložnice pro 2 a 3 osoby s King size postelí a třemi jednolůžky, kuchyňský kout, obývací část s rozkládací pohovkou, koupelna s vanou a toaletními potřebami, vybavený kuchyňský kout, dětský koutek a bezplatné Wi-Fi připojení.

 

Vybavení pokoje – Koberec, postel King size, jednolůžka, noční stolky, lampičky, osvětlení, skříně, komoda, rozkládací gauč, konferenční stolek, vlastní toaleta a koupelna s vanou, ručníky a osušky, hotelové mýdlo a šampon, kuchyňský kout se sklokeramickou deskou a pečící troubou, jídelní stůl, židle, základní nádobí, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, dětský koutek.

 

Snídaně v ceně: V penzionu je podávána snídaně formou room servis. Při příjezdu hostů jsou již snídaně nachystány v pokojové lednici a na jídelním stole. Hosté se mohou těšit na mléčné a uzené výrobky, džemy, med, čokoládovou pomazánku, čaje, kávu a v neposlední řadě čerstvé pečivo, které jsou přinášeny ranní směnou v 7:30 přímo do pokoje.

  • Snídaně v ceně
  • Ubytování v centru
  • Wifi zdarma
  • Maximální počet osob: 7
  • Velikost pokoje: 98 m2

Další pokoje

Pokoj s dřevěným nábytkem, posezením, koupelnou se sprchovým koutem i toaletními potřebami a bezplatným Wi-Fi připojením.
Podkrovní apartmán v soukromí pro pět osob, jehož součástí jsou dvě ložnice pro 2 a 3 osoby s King size postelí a třemi jednolůžky, kuchyňský kout, obývací část s rozkládací pohovkou, koupelna s vanou a toaletními potřebami, vybavený kuchyňský kout, dětský koutek a bezplatné Wi-Fi připojení.
Podkrovní apartmán v soukromí pro dvě osoby. S dřevěným nábytkem, posezením, koupelnou s vanou a toaletními potřebami, King size postelí a rozkládací pohovkou, vybaveným kuchyňským koutem a bezplatným Wi-Fi připojením.
Pokoj s dřevěným nábytkem, posezením, koupelnou se sprchovým koutem i toaletními potřebami a bezplatným Wi-Fi připojením.