O nás

Vítejte v Penzionu Dvořákova

Užijte si ubytování v centru Brna naplno
Recepce

Penzion Dvořákova je nekuřácký penzion s ochotným a milým personálem, který nabízí pohodlné ubytování za dostupné ceny. Jednou z jeho největších výhod je poloha v samém středu moravské metropole. Penzion Dvořákova je vzdálený necelý kilometr od vlakového nádraží a asi kilometr a půl pěší chůze od nádraží autobusového. Centrum města skýtá bohaté možnosti zábavy. Lze zde obdivovat historické památky, navštívit některou z brněnských galerií, zajít do muzea nebo se oddat relaxaci v městských lázních. Není zde nouze o vyhlášené restaurace nabízející místní speciality, kluby a bary s atmosférou, na kterou budete dlouho vzpomínat.

Mezi významné památky nacházející se v těsné blízkosti Penzionu Dvořákova patří hrad Špilberk, katedrála sv. Petra a Pavla, Denisovy sady, Moravská galerie, Dům umění města Brna, Kapucínský kostel a krypta, Zelný trh, Náměstí Svobody, kostel sv. Jakuba, Stará Radnice, duhová fontána u Janáčkova divadla.

Mezi nejnavštěvovanější atrakce města Brna patří Brněnská přehrada (v letní sezóně s plavbami parníků), Zoo, Botanická zahrada a arboretum, Technické muzeum Brno, Vila Tugendhat, Letohrádek Mitrovských, Zábavní vědecký park VIDA.

Každoročně se město Brno podílí na organizování akcí, které lákají tisíce lidí. Patří mezi ně Ignis Brunensis (soutěžní přehlídka ohňostrojů), brněnské veletrhy, Grand Prix Brno, slavnosti piva, vína a jídla.

Služby

Snídaně v ceně

Snídaně v ceně

Ubytování v centru

Ubytování v centru

Wifi zdarma

Wifi zdarma

Vybavení pokojů

Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením (WC, sprcha, umyvadlo), fénem, rychlovarnou konvicí a lednicí. V některých pokojích jsou navíc mikrovlnné trouby, sklokeramické desky a základní nádobí. Na vyžádání je propůjčeno další kuchyňské náčiní.

Snídaně v ceně

V penzionu je podávána snídaně formou room servis. Při příjezdu hostů jsou již snídaně nachystány v pokojové lednici a na jídelním stole. Hosté se mohou těšit na mléčné a uzené výrobky, džemy, med, čokoládovou pomazánku, čaje, kávu a v neposlední řadě čerstvé pečivo, které jsou přinášeny ranní směnou v 7:30 přímo do pokoje.

V případě zájmu možnost dokoupení teplé výborné snídaně v Bavard Café, 100CZK.

Wifi zdarma

Na každém pokoji k dispozici bezplatné Wifi připojení.

Parkování

Penzion Dvořákova bohužel nemůže hostům poskytnout parkování, nachází se v pěší zóně. Nejbližší parkování je v parkovacím domě JD Parking (Janáčkovo divadlo Brno) nebo v parkovacím domě Rozmarýn.

Doplňující informace

Rezervovat pokoj lze na těchto stránkách, přes tlačítko REZERVACE, písemně přes email ubytovani@penziondvorakova.cz, případně na čísle 777 172 779. Ubytovat se je možné každý den mezi 14:00 a 21:00. Platba za ubytování je přijímána v hotovosti nebo kartou při příchodu na penzion. V den ukončení  ubytování je nutné pokoj opustit do 11. hodiny.

Kouření je přísně zakázáno v celé budově pod pokutou 1000 Kč!

Pokud se do penzionu v den ubytování nedostavíte nejpozději do 21:00, tak bude Vaše rezervace automaticky zrušena.

master visa amex maestro

Majitelům Sphere card poskytujeme při předložení karty slevu na ubytování.

Sphere card